Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
PharmDr. Ondrej Sukeľ a Mgr. Peter Krajčovič, PhD.

PharmDr. Ondrej Sukeľ: Udělali jsme hluboký audit činností komory a to, co dříve šlo do neefektivních lidí a prostor vracíme členům

Druhá část speciálního podcastu nahrávaného živě v Bratislavě u příležitosti oslav 20. výročí stavovského časopisu Lekárnické listy. Hosté: PharmDr. Ondrej Sukeľ (president Slovenské lekárnické komory) a Mgr. Peter Krajčovič, PhD. (šéfredaktor časopisu Slovenský lekárnik).

…lékárenství začíná tady!

apaLÉKÁRENSTVÍ U NÁS I VE SVĚTĚ
V této rubrice jsou zařazeny všechny informace a události z oblasti lékárenství, lékárenské péče a farmaprůmyslu jak v ČR, tak zejména ze světa, stejně jako užitečné rady a tipy. Rubrika je dále členěna dle oblasti zaměření (tématické sekce najdete v pravém sloupci). Podrubrika Události, komentáře obsahuje výhradně názory uvedených autorů, které se nemusejí shodovat s názorem redakce portálu APATYKÁŘ®.

Padělaná léčiva - celosvětový problém

28.08.2004

Incidence padělaných léčiv na světovém trhu s léčivy nabývá v současnosti alarmujícího tempa.

Užívání léčivých přípravků má svá pravidla

03.04.2004

Moderní medicína i farmacie dnes předpokládá, že účinek každého léčivého přípravku závisí nejen na jeho kvalitě a účinku, ale také na znalostech pacienta o správném užívání léčivých přípravků a na jeho spolupráci při léčebném postupu.

Ptejte se svého lékárníka na volně prodejné léčivé přípravky

01.03.2004

Lékárník je nejlepší zdroj informací jak získat z Vašich léčiv co největší prospěch. Ptejte se svého lékárníka nebo lékárnice - vzdělávají se k tomu, aby Vám byli k dispozici jako poradci ohledně Vašich léčiv.

Otázky ohledně léčivých přípravků, na které by se měli ptát všichni pacienti svého lékárníka

19.10.2003

Lékárník je nejlepší zdroj informací jak získat z Vašich léčiv co největší prospěch. Ptejte se svého lékárníka nebo lékárnice - vzdělávají se k tomu, aby Vám byli k dispozici jako poradci ohledně Vašich léčiv.

Několik tipů pro pacienty před návštěvou lékárny

26.08.2003

Sedm bodů, se kterými byste se měli seznámit ještě předtím, než půjdete do lékárny.

ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.