Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaNEJNOVĚJŠÍ LÉKÁRENSKÝ PODCAST
Prof. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D.

Prof. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D.: Potřebujeme hodně dobrých studentů a věřím, že se to díky propagaci, kterou na portálu Apatykář máme podaří

Exkluzivní rozhovor k 50. výročí založení Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy s jejím děkanem prof. PharmDr. Tomášem Šimůnkem, Ph.D.

…farmazpravodajství pro profesionály!

apaLÉKÁRENSTVÍ U NÁS I VE SVĚTĚ
V této rubrice jsou zařazeny všechny informace a události z oblasti lékárenství, lékárenské péče a farmaprůmyslu jak v ČR, tak zejména ze světa, stejně jako užitečné rady a tipy. Rubrika je dále členěna dle oblasti zaměření (tématické sekce najdete v pravém sloupci). Podrubrika Události, komentáře obsahuje výhradně názory uvedených autorů, které se nemusejí shodovat s názorem redakce portálu APATYKÁŘ®.

dm-drogerie vstupuje na chorvatský trh s léčivy

Vloženo: 15.05.2008, 18:26 | Čteno: 5752×
Řetězec drogérií dm vstupuje jako první obchodní řetězec v Chorvatsku na lékárenský trh: od dubna mohou spotřebitelé koupit v nově otevřené filiálce v nákupním centrum v Záhřebu kolem 700 volně prodejných léčiv, doplňků stravy stejně jako dalších zdravotních produktů a vysoce jakostních kosmetických přípravků, které až dosud bylo možné obdržet pouze v lékárnách.

Lékárenský koutek

V pobočce byl zřízen speciální sektor s rozlohou 34 čtverečních metrů, ve kterém je, podle informací provozovatele, k dispozici zákazníkům lékárnice pro odborné dotazy a poradenství.

dm v Chorvatsku první

dm obdržela v březnu úřední povolení prodeje OTC léčiv a stala se tak prvním obchodním řetězcem, který v Chorvatsku smí léčivé přípravky prodávat. Po testovací fázi mají být léčiva nabízena rovněž v ostatních pobočkách řetězce.

Zdroje informací:
HRT

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY A PODCASTY:

ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.